OBCHODNÍ PODMÍNKY

Provozovatel internetového obchodu www.motylovnik.cz

Miroslav David
Štítná nad Vláří 349
763 33 Štítná nad Vláří

Tel.: + 420 775 231 929
E-mail: info@motylovnik.cz


Vyřízení objednávky
Naše zboží vyrábíme na zakázku, na výrobu si vyhrazujeme 7 dnů, dodací lhůta pro doručení je tedy stanovena na zhruba 8 pracovních dní. Po obdržení jakékoliv objednávky budete e-mailem informováni o době doručení zásilky. Z důvodu velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání zásilky - v tomto případě vás však budeme kontaktovat individuálně. Děkujeme za pochopení

Platební podmínky

Bankovní převod - po obdržení Vaší objednávky Vám zašlu číslo účtu, variabilní symbol a celkovou částku. Zboží zaplatíte předem na bankovní účet vedený u ČSOB. Po obdržení platby Vám pošleme potvrzení o přijetí a pokud je zboží již vyrobeno, druhý den Vám jej odešleme. Pokud jste si vybrali zboží vyráběné na zakázku, vyhrazujeme si 7 dní na výrobu a 1-2 dny na doručení přepravcem.

Výroba zboží na zakázku

Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle požadavků zákazníka (kombinace barvy dřeva a stužky) na základě inspirace z fotek umístěných na těchto webových stránkách, nebo na základě představ zákazníka. Zboží vyhotovím v předem domluveném termínu za předem stanovenou cenu, která se nebude měnit. U zboží na zakázku lze platit pouze bankovním převodem, kdy zákazník předem odešle celou platbu na bankovní účet - po přijetí platby začnu vyrábět zboží. Na výrobu si vyhrazuji 7 dní + 1-2 dny na doručení. Pokud by s výrobou byly nějaké komplikace a doba výroby by byla delší, dopředu zákazníka upozorním o této skutečnosti. Na zboží na zakázku se nevztahuje doba 14 dní, během které je možné vrácení zboží bez udání důvodu. Jelikož je zboží vyrobeno na zakázku dle přání zákazníka, není rovněž možné jeho vrácení na základě zákazníkových subjektivních důvodů. Zaplacením dohodnuté částky kupující potvrzuje, že se seznámil/a se specifickými vlastnostmi materiálu designového produktu Motýlovník, který si pořídil/a - v případě zájmu mohl/a zákazn/ík/ice před samotnou koupí klást doplňující otázky.